3D допомога Україні: компанія 3D WAY друкує запчастини для ЗСУ

Вторник 3 мая, 2022
3D Way

У мирні часи ми плідно працювали над вашими замовленнями різної складності. Ми друкували й шахи, і запчастини до кавових машин, і матриці горщиків та багато іншого.

24 лютого в Україні почалася війна. Наша команда не могла стояти осторонь. Ми долучилися до допомоги нашим ЗСУ. Ми надаємо й будемо надавати надалі допомогу нашій армії: у 3D WAY моделюються та виготовляються необхідні деталі для військових потреб.

Зокрема, вже були виготовлені та відправлені пристрої для медиків, деталі для територіальної оборони та запчастини для Збройних сил України.

Тактичне цівку до АК 74

Лоадери
Ми готові й надалі співпрацювати зі Збройними силами України та надавати їм підтримку у виготовлені всіх необхідних запчастин з пластику для української армії.

Хочемо додати, що наші колеги з Польщі запустили сайт із моделями для друку під потреби ЗСУ. На їхній сторінці можна безкоштовно завантажити та оновлювати 3D-моделі. Усі 3-д моделі були вибрані шляхом консультацій з львівськими та київськими 3-д друкарнями, а також військами ТрО України, відповідно до їх потреб під час війни.

У таких країнах як США, Франція, Австралія, Британія 3D друк активно використовується для потреб армій цих країн. Зокрема, австралійська армія возить з собою 3D-принтер і розгортає його на полі бою, аби просто на місці виготовляти деталі для їхньої техніки. Таким чином, вони возять з собою менше запасів, адже апарат може виготовити потрібні деталі. Інженери британської армії в Південному Судані застосували технологію 3D-друку, щоб обійти затримки з доставки товарів. Проєкт моделюється в цифровому вигляді й принтер створює його – на все йде близько 12 годин.

Якщо ви володієте інформацією про те, що потрібно нашим ЗСУ, або знаєте людей, які можуть надати таку інформацію – дзвоніть за номером +38 (093) 53 98 727.

Разом до перемоги! Слава Україні!