Матеріали

Втілюйте свої ідеї в життя - від незвичайних рекламних товарів до інженерних деталей кінцевого використання

PLA

PLA

Висока роздільна здатність, відсутність усадки, біологічно розкладається
coPET

coPET

Висока прозорість, висока розмірна стабільність, інертність до розчинників
ABS

ABS

Пластичність, легкий в постобробці
PLA+

PLA+

Висока ударна в'язкість, висока деталізація
ABS+

ABS+

Гарна рівномірна та однорідна поверхня, підвищена міцність, супер обробка
PC

PC

Висока жорсткість з одночасно високими характеристиками міцності та температуростійкості.
ABS Pro

ABS Pro

Для удароміцних виробів, тривале використання в умовах зовнішнього середовища
ABS Flex

ABS Flex

Невисока деформаційна усадка, відсутній неприємний запах, схильних до низьких температур
ELASTAN D70

ELASTAN D70

ідходить для друку ударопрочних корпусів, кріплень, міцних і зносостійких виробів
ELASTAN D100

ELASTAN D100

Підходить для друку підошов для взуття, міцних зносостійких виробів з багаторазовими деформаціями.
СOPET-CCF (CARBON FIBER)

СOPET-CCF (CARBON FIBER)

Надруковані вироби легкі та володіють матовою поверхнею
WOOD

WOOD

Імітує деревину
Фотополімерна смола

Фотополімерна смола

Фотополімерна смола призначена для створення тримірних об'єктів на 3д принтері за технологіями LCD/DLP з довжиною хвилі до 405 нм.

PLA

PLA - пластик є найкращим матеріалом для початку роботи з 3Д-принтером. Практично повна відсутність усадки у цього пластика сприяє правильному друку моделі, а також забезпечує високу роздільну здатність друку, що дозволяє створювати моделі геометрично складніші, ніж при використанні ABS. Матеріал призначений для 3Д друку різних виробів з підвищеною деталізацією, макетів, прототипів, іграшок. температура експлуатації від -10°C до +60°С
Ключові характеристики: Висока роздільна здатність, відсутність усадки, біологічно розкладається
PLA

Доступні кольори для пластику "PLA":

Білий
Білий
HEX: #f7f8fa
Мідь
Мідь
HEX: #8c6700
Рожевий
Рожевий
HEX: #db00ba
Помаранчевий
Помаранчевий
HEX: #166496
Натуральний
Натуральний
HEX: #166496
Металік
Металік
HEX: #166496
Зелений
Зелений
HEX: #008c36
Золотий
Золотий
HEX: #bda21c
Прозорий
Прозорий
HEX: #ffffff
Жовтий
Жовтий
HEX: #e8de25
Червоний
Червоний
HEX: #c90000
Коричневий
Коричневий
HEX: #7a3d00
Синій
Синій
HEX: #0067ab
Чорний
Чорний
HEX: #000000

coPET

Більш жорсткий у порівнянні з ABS пластиком. Прозорий в натуральному кольорі, згинається в холодному стані без побіління в місці згину. Володіє високою прозорістю і рівномірним світлорозсіюванням. Для сoPET характерні: висока розмірна стабільність; глянцева поверхня; інертність до розчинників; висока адгезія між шарами при друці; відсутність деламінаціі і деформації при друці. Рекомендується для 3Д друку деталей технічного призначення - втулки, муфти, підшипники, несильно навантажені шестерні та ін. Для 3Д друку прозорих виробів різного призначення - макети, декорації, вивіски. Температура експлуатації від -40 °C до +60 °С
Ключові характеристики: Висока прозорість, висока розмірна стабільність, інертність до розчинників
coPET

Доступні кольори для пластику "coPET":

Не вдалося знайти наявний колір для цього пластика

ABS

Пластик має гарну пластичність, рівномірну та однорідну якість поверхні надрукованих виробів. Вироби легко обробляються в етилацетаті, ацетоні, дихлоретані, дихлорметані. Для виробів виготовлених з ABS пластику також характерний крекінг ефект. Чудово підходить для 3Д друку більшості ненавантажених виробів, до яких не пред'являються високі вимоги. Температура експлуатації від -10 °С до +90 °С.
Ключові характеристики: Пластичність, легкий в постобробці
ABS

Доступні кольори для пластику "ABS":

Чорний
Чорний
HEX: #000000
Білий
Білий
HEX: #ffffff

PLA+

PLA+ - це покращений матеріал для 3Д друку на основі нашого PLA, який менш крихкий і більш довговічний. PLA+ володіє більш високою ударною в'язкістю, з термостійкістю як e звичайного PLA. PLA+ це міцніший на розрив і не важчий, ніж PLA, але більш жорсткий. Матеріал призначений для 3Д друку навантажених виробів з високою деталізацією. Температура експлуатації від -10 °C до + 60 °С.
Ключові характеристики: Висока ударна в'язкість, висока деталізація
PLA+

Доступні кольори для пластику "PLA+":

Червоний
Червоний
HEX: #780012
Жовтий
Жовтий
HEX: #ffd016
Чорний
Чорний
HEX: #000000
Синій
Синій
HEX: #166496
Коричневий
Коричневий
HEX: #784e00
Голубий
Голубий
HEX: #00a3de
Натуральний
Натуральний
HEX: #fcfcfc
Помаранчевий
Помаранчевий
HEX: #eba800
Рожевий
Рожевий
HEX: #de00b9
Фіолетови
Фіолетови
HEX: #5500ab
Срібний
Срібний
HEX: #666666
Темно-зелений
Темно-зелений
HEX: #1e5401
Салатовий
Салатовий
HEX: #4ede00

ABS+

Новий полімерний матеріал спеціально розроблений нами для якісного FDM 3D друку. Модифікована формула матеріалу дозволяє використовувати його для друку різних виробів при температурах нижче звичайного ABS пластику на вищій швидкості 3д друку, при цьому абсолютно забувши про проблеми з адгезією до платформи, деламінацією та деформацію виробу. Вироби, які надруковані з ABS plus пластику мають гарну рівномірну та однорідну поверхню. Матеріал призначений для 3Д друку великих виробів з можливістю подальшою обробкою. Вироби витримують температури до -40°С, а також володіють підвищеною міцністю, внаслідок збільшення міжшарової адгезії. Температура експлуатації від -40 °С до +80 °С.
Ключові характеристики: Гарна рівномірна та однорідна поверхня, підвищена міцність, супер обробка
ABS+

Доступні кольори для пластику "ABS+":

Срібний
Срібний
HEX: #757575
Синій
Синій
HEX: #166496
Білий
Білий
HEX: #ffffff
Чорний
Чорний
HEX: #000000

PC

Прозорий матеріал для 3Д друку, з характерною високою жорсткістю з одночасно високими характеристиками міцності. Стійкий до дії високої температури. Для 3Д друку деталей різного призначення: корпусів, кріплень, шестернею з температурою експлуатації до 120°С
Ключові характеристики: Висока жорсткість з одночасно високими характеристиками міцності та температуростійкості.
PC

Доступні кольори для пластику "PC":

Синій
Синій
HEX: #166496
Червоний
Червоний
HEX: #d43248
Чорний
Чорний
HEX: #000000
Білий
Білий
HEX: #ffffff

ABS Pro

Покращений склад ABS пластику, який дозволяє отримати міцні вироби при негативних температурах, а також стійкі до ультрафіолету. Підвищена міжшарова адгезія та адгезія до платформи дозволяють дуже просто надрукувати навіть великі вироби без деламінації та деформації вироби. Матеріал рекомендовано для 3Д друку удароміцних виробів, призначених для тривалого використання в умовах зовнішнього середовища.
Ключові характеристики: Для удароміцних виробів, тривале використання в умовах зовнішнього середовища
ABS Pro

Доступні кольори для пластику "ABS Pro":

Срібний
Срібний
HEX: #6b6b6b
Білий
Білий
HEX: #ffffff
Чорний
Чорний
HEX: #000000

ABS Flex

Поліпшений склад ABS пластику, прозорий в натуральній формі і не біліє при багаторазовій деформації. Дозволяє створювати вироби, які будуть експлуатуватися при низьких негативних температурах. ABS Flex володіє невисокою деформаційною усадкою. Пластик не вбирає вологу, що спрощує його зберігання, відсутній неприємний запах при 3Д друці. Матеріал рекомендовано для 3Д друку прозорих виробів декоративного характеру, а так само для виробів схильних до низьких температур від -40°С до 60 °С.
Ключові характеристики: Невисока деформаційна усадка, відсутній неприємний запах, схильних до низьких температур
ABS Flex

Доступні кольори для пластику "ABS Flex":

Чорний
Чорний
HEX: #000000

ELASTAN D70

Elastan - високоеластичний матеріал, який добре підходить для 3D друку еластичних виробів. Вироби з цього матеріалу можна використовувати в багатьох агресивних середовищах. Elastan володіє широким діапазоном температур експлуатації -40 +120 ° С, добре переносить змінні навантаження. Твердість Elastan може варіюватися в широкому діапазоні - від 40 (за шкалою Шор А) до 95 (за шкалою Шор D). Elastan - це конструкційний пластик, який ідеально підходить для 3D друку деталей машин і механізмів, що піддаються динамічним навантаженням. Вироби, надруковані на 3D принтері з Elastan можуть застосовуватися практично у всіх сферах промисловості, наприклад, декоративні або захисні покриття, деталі малопотужних машин (вали, ролики), ізолятори, оригінальна еластична упаковка і тара. Висока зносостійкість цього матеріалу дозволяє використовувати його для друку взуття або підошов. ELASTAN доступний різної твердості: D70: жорсткий еластичний матеріал підходить для друку ударопрочних корпусів, кріплень, міцних і зносостійких виробів (шестерень великого розміру, шківів, муфт). D100: матеріал досить жорсткий при друку габаритних виробів з монолітним заповненням і досить м'який з мінімальним заповненням і нетонкими стінками. Підходить для друку підошов для взуття, міцних зносостійких виробів з багаторазовими деформаціями. D160: м'який матеріал підходить для друку сальників, ущільнень, прокладок. Температура експлуатації від -60 °С до +90 °С.
Ключові характеристики: ідходить для друку ударопрочних корпусів, кріплень, міцних і зносостійких виробів
ELASTAN D70

Доступні кольори для пластику "ELASTAN D70":

Білий
Білий
HEX: #f7f8fa
Чорний
Чорний
HEX: #161616

ELASTAN D100

Elastan - високоеластичний матеріал, який добре підходить для 3D друку еластичних виробів. Вироби з цього матеріалу можна використовувати в багатьох агресивних середовищах. Elastan володіє широким діапазоном температур експлуатації -40 +120 ° С, добре переносить змінні навантаження. Твердість Elastan може варіюватися в широкому діапазоні - від 40 (за шкалою Шор А) до 95 (за шкалою Шор D). Elastan - це конструкційний пластик, який ідеально підходить для 3D друку деталей машин і механізмів, що піддаються динамічним навантаженням. Вироби, надруковані на 3D принтері з Elastan можуть застосовуватися практично у всіх сферах промисловості, наприклад, декоративні або захисні покриття, деталі малопотужних машин (вали, ролики), ізолятори, оригінальна еластична упаковка і тара. Висока зносостійкість цього матеріалу дозволяє використовувати його для друку взуття або підошов. ELASTAN доступний різної твердості: D70: жорсткий еластичний матеріал підходить для друку ударопрочних корпусів, кріплень, міцних і зносостійких виробів (шестерень великого розміру, шківів, муфт). D100: матеріал досить жорсткий при друку габаритних виробів з монолітним заповненням і досить м'який з мінімальним заповненням і нетонкими стінками. Підходить для друку підошов для взуття, міцних зносостійких виробів з багаторазовими деформаціями. D160: м'який матеріал підходить для друку сальників, ущільнень, прокладок. Температура експлуатації від -60 °С до +90 °С.
Ключові характеристики: Підходить для друку підошов для взуття, міцних зносостійких виробів з багаторазовими деформаціями.
ELASTAN D100

Доступні кольори для пластику "ELASTAN D100":

Білий
Білий
HEX: #f7f8fa
Чорний
Чорний
HEX: #000000

СOPET-CCF (CARBON FIBER)

сoPET-CCF (Carbon Fiber) - це композиційний матеріал з наповненням 10% вуглецевих волокон, які покращують механічні властивості виробів. coPET-CCF володіє покращеною жорсткістю у порівнянні з сoPET і меншою крихкістю ніж PLA-CCF. Ідеально підходить для 3D друку структурних конструкцій (рам, кожухів, корпусів), надруковані вироби легкі та володіють матовою поверхнею. сoPET-CCF (Carbon Fiber) оптимізовано для 3Д друку виробів, вуглецеві волокна, достатньо короткі, щоб не забивати сопло екструдера, але водночас достатньо довгі, щоб забезпечити жорсткість виробів. Цей матеріал є достатньо абразивним, тому при тривалій експлуатації може привести до зносу сопла екструдера. Для 3D-друку coPET-CCF використовуйте сопла із загартованої сталі, розміром 0,4 мм і більше.
Ключові характеристики: Надруковані вироби легкі та володіють матовою поверхнею
СOPET-CCF (CARBON FIBER)

Доступні кольори для пластику "СOPET-CCF (CARBON FIBER)":

Карбон
Карбон
HEX: #2e2e2e

WOOD

Один з унікальних матеріалів для друку на 3D принтері - дерев'яний пластик, що складається з деревного пилу і полімерного сполучного речовини. Кількість деревного пилу в цьому матеріалі досягає 70%, що забезпечує йому приємну фактуру і характерний колір. За характеристиками цей витратний матеріал нагадує пластик PLA і плавиться в тому ж температурному діапазоні (170 - 230 ° С). Налаштування друку при роботі з цим пластиком слід виставляти відштовхуючись від цієї особливості. Дерев'яний пластик вологостійкийі нетоксичний, а в його основі деревний пил тополі. При необхідності готові вироби шліфуються і розкриваються лаком, що надовго зберігає їх властивості. На постобробку цей пластик реагує добре і може бути пофарбований згідно вашим вимогам. Враховуйте, що чим вище робоча температура при друку, тим темніше буде модель. Основна сфера застосування такого пластика - виготовлення декоративних об'єктів, макетів, ремонт дерев'яних виробів, меблів і т.д.
Ключові характеристики: Імітує деревину
WOOD

Доступні кольори для пластику "WOOD":

Дерево
Дерево
HEX: #b57f00

Фотополімерна смола

Фотополімерна смола призначена для створення тримірних об'єктів на 3д принтері за технологіями LCD/DLP з довжиною хвилі до 405 нм. Вироби надруковані з фотополімеру характеризуються твердістю не менше 75 одиниць за шкалою Шор Д. Фотополімер швидко полімеризується, завдяки своїй низькій в'язкості сприяє точному відтворенню високо деталізованих обєктів,та дозволяє швидко і легко очистити надруковані вироби від залишків смоли.
Ключові характеристики: Фотополімерна смола призначена для створення тримірних об'єктів на 3д принтері за технологіями LCD/DLP з довжиною хвилі до 405 нм.
Фотополімерна смола

Доступні кольори для пластику "Фотополімерна смола":

Не вдалося знайти наявний колір для цього пластика

Контакти

Телефон
Адреса
м.Львів, вул.Городницька 56, біля Агромату
Робочі години
ПН-ПТ 10:00 - 19:00
Ми в соцмережах